Zde jste: Úvod » Aktuality » Zveme Vás v pátek 22. května 2015 na náměstí do Vrchlabí

Zveme Vás v pátek 22. května 2015 na náměstí do Vrchlabí

09.05.2015

Prezentovat se zde budou pouze regionální výrobci, kteří tvoří a vyrábí na území Krkonoš! Mnozí navíc prošli přísným procesem certifikace a získali certifikát KRKONOŠE originální produkt®.

Z výrobků nesoucích certifikát KRKONOŠE originální produkt® se můžete těšit např na:

Originální šitý a malovaný textil - Lucie Plecháčová - Dílna HAMA

Krkonošské sirupy - Petr Konopek

Kreativní sady ŠIKULKA - ROS ZEFYRA s.r.o.

Ručně ryté sklo - Miloš Plecháč - DaMiRS

Pivo Fries - Ing. Karel Polívka

Šité dekorace - Richard Štefan

Kabelky, tašky, vaky a textilní doplňky - Jana Albrechtová

Keramika - Michaela Dumková

Pražená káva VOLKAFE - Pavel Volk

Drátované objekty - Ladislav Šlechta

Krkonošská medovina - Ing. Pavel Cerman - APICOR

Výrobky těchto, ale i jiných výrobců si můžete prohlédnout zde.

Pozvánka zde