Zde jste: Úvod » Aktuality » Zveme Vás na seminář ke zpracování žádosti o dotaci v 7. Výzvě

Zveme Vás na seminář ke zpracování žádosti o dotaci v 7. Výzvě

04.04.2013

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 18.4.2013 v zasedací místnosti obecního úřadu v Lánově od 14:00 hodin.

Ze semináře si odnesete praktické rady k podání žádosti o dotaci, dozvíte se, kde najdete všechny důležité dokumenty, které jsou součástí Výzvy k předkládání projektů a mnoho dalších důležitých informací.

Jste srdečně zváni!!!! Občarstvení bude zajištěno.