Zde jste: Úvod » Aktuality » Vzdělávání pracovníků Krkonošských informačních center a ostatních hospodářských subjektů

Vzdělávání pracovníků Krkonošských informačních center a ostatních hospodářských subjektů

06.09.2013

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory – SEVER nabízí ZDARMA účast na cyklu seminářů, které jsou určeny pracovníkům informačních center v Krkonoších a dalším zájemcům o vzdělávání v oblasti cestovního ruchu. Projekt byl podpořen prostřednictvím Místní akční skupiny Krkonoše, o.s.

Vzdělávání se mohou zúčastnit fyzické a právnické osoby, které působí na území MAS Krkonoše, tj. na katastrálním území následujících obcí:

Bernartice, Černý Důl, Dolní Branná, Dolní Dvůr, Dolní Kalná, Dolní Lánov, Horní Kalná, Horní Maršov, Hostinné, Janské Lázně, Klášterská Lhota, Kunčice nad Labem, Lampertice, Lánov, Malá Úpa, Mladé Buky, Pec pod Sněžkou, Prosečné, Rudník, Strážné, Svoboda nad Úpou, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Žacléř.

Tři semináře a jedna exkurze proběhnou v září-listopadu letošního roku a lektorovat je budou přední odborníci: 

1) Exkurze do Krkonoš – Tajemství Obřího dolu, 19. 9. 2013, lektorka: Mgr. Michaela Hůrková;

2) Co tu máme pěkného a jak o tom dát vědět (úvod do interpretace místního dědictví – teorie a praxe), 15. 10. 2013, lektorka: RNDr. Blažena Hušková;

3) Komunikace s návštěvníkem, 12. 11. 2013, lektorka: RNDr. Blažena Hušková;

4) Marketing cestovního ruchu – tvorba a propagace turistické nabídky regionu Krkonoše, 26. 11. 2013, lektorka: Ing. Pavla Bičíková 

Vzdělávání je koncipováno jako cyklus tří seminářů a exkurze, a velmi Vám proto doporučujeme zúčastnit se všech jeho částí. Uvědomujeme si ale, že vzhledem k Vaší pracovní vytíženosti to nebude vždy možné. Nabízíme Vám proto také možnost zúčastnit se pouze Vámi vybraných částí. 

Po každé vzdělávací akci (semináři či exkurzi) obdržíte osvědčení o jejím absolvování.

Ke každému semináři a exkurzi zároveň obdržíte ZDARMA tématické studijní materiály.

 

Kontakt:
Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory-SEVER
Úpická 146/18, 541 01 Trutnov 
Tel: +420 739 454 755
E-mail: dita.gollova@ekologickavychova.cz 
Web: www.sever.ekologickavychova.cz  


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit