Zde jste: Úvod » Aktuality » Výzva k předkládání žádostí o udělení certifikátu KRKONOŠE originální produkt

Výzva k předkládání žádostí o udělení certifikátu KRKONOŠE originální produkt

26.05.2013

Uzávěrka příjmu žádostí je 11.6.2013. Certifikační komise se uskuteční 19.6.2013 od 16 hodin ve Vrchlabí na Zámku. Výrobci budou mít možnost osobně prezentovat svoje výrobky certifikační komisi.

Výzva k předkládání žádostí o udělení certifikátu KRKONOŠE originální produkt

V případě zájmu si dohodněte schůzku s Evou Trýznovou (tel. 608 050 063, tryznova@mas-krkonose.cz), můžete se dozvědět výhody používání regionální značky nebo se rovnou dohodnout na pomoci s vyplněním žádosti.

Všechny důležité dokumenty k podání žádosti najdete zde.

Inzerát zde