Zde jste: Úvod » Aktuality » Výzva k podávání Žádostí o udělení značky KRKONOŠE originální produkt®

Výzva k podávání Žádostí o udělení značky KRKONOŠE originální produkt®

22.08.2011

22.9.2011 v 15:00 zasedne komise, která bude rozhodovat o udělení nových certifikátů KRKONOŠE originální produkt.

Značku uděluje Místní akční skupina Krkonoše, o.s. třem typům výrobků a produktů:

 • Potraviny a zemědělské produkty – např. mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje (šťávy a mošty), med apod.
 • Řemeslné výrobky a umělecká díla – např. výrobky ze dřeva, skla nebo papíru, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, nábytek, upomínkové předměty, pohlednice apod.
 • Přírodní produkty – např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, kompost, minerální voda apod.

Jestliže na území turistického regionu Krkonoše vyrábíte takové výrobky, přesvědčte se, zda splňujete certifikační kritéria. Pokud ano, stačí Vám pouze vyplnit žádost o značku a zaslat na adresu: Místní akční skupina Krkonoše, o.s., Prostřední Lánov 39, 543 41 Lánov, nebo donést osobně do kanceláře MAS v budově IC v Lánově, eventuelně zanechat na IC. 

Eva Trýznová Vám také poskytne další podrobné informace a pomůže Vám s vyplněním žádosti (tel.: 608 050 063, e-mail: . Žádosti o udělení značky na předepsaném formuláři lze podávat nejpozději do 20. září 2011. K posouzení žádosti je třeba doručit vzorky certifikovaných výrobků. Osobní účast na jednání certifikační komise je možná.

Projekt je spolufinancován z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

Autor: Eva Trýznová


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit