Zde jste: Úvod » Aktuality » Výzva k podávání Žádostí o udělení značky KRKONOŠE originální produkt®

Výzva k podávání Žádostí o udělení značky KRKONOŠE originální produkt®

22.08.2011

22.9.2011 v 15:00 zasedne komise, která bude rozhodovat o udělení nových certifikátů KRKONOŠE originální produkt.

Značku uděluje Místní akční skupina Krkonoše, o.s. třem typům výrobků a produktů:

• Potraviny a zemědělské produkty – např. mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, obiloviny, ovoce, zelenina, víno, nápoje (šťávy a mošty), med apod.
  • Řemeslné výrobky a umělecká díla – např. výrobky ze dřeva, skla nebo papíru, slaměné ozdoby, krajky, šperky, keramika, nábytek, upomínkové předměty, pohlednice apod.
  • Přírodní produkty – např. lesní plody, léčivé byliny, čaje, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, kompost, minerální voda apod.

Jestliže na území turistického regionu Krkonoše vyrábíte takové výrobky, přesvědčte se, zda splňujete certifikační kritéria. Pokud ano, stačí Vám pouze vyplnit žádost o značku a zaslat na adresu: Místní akční skupina Krkonoše, o.s., Prostřední Lánov 39, 543 41 Lánov, nebo donést osobně do kanceláře MAS v budově IC v Lánově, eventuelně zanechat na IC.

Eva Trýznová Vám také poskytne další podrobné informace a pomůže Vám s vyplněním žádosti (tel.: 608 050 063, e-mail: . Žádosti o udělení značky na předepsaném formuláři lze podávat nejpozději do 20. září 2011. K posouzení žádosti je třeba doručit vzorky certifikovaných výrobků. Osobní účast na jednání certifikační komise je možná.

Projekt je spolufinancován z rozpočtu Královéhradeckého kraje.

Autor: Eva Trýznová