Zde jste: Úvod » Aktuality » Výsledky 5. Výzvy MAS Krkonoše

Výsledky 5. Výzvy MAS Krkonoše

17.10.2012

V sekci "ke stažení" najdete seznam projektů včetně získaných bodů.

Výběrová komise zasedala 11.10.2012 a po obhajobě projektů jednotlivých žadatelů před výběrovou komisí bodovala projekty, seznam vybraných a nevybraných projektů schválil programový výbor dne 15.10.2012. Projekty budou předány k další administraci Státnímu zemědělskému intervenčnímu fondu. Seznam projektů si můžete stáhnout zde.