Zde jste: Úvod » Aktuality » Výrobci se budou prezentovat na předvánočních akcích

Výrobci se budou prezentovat na předvánočních akcích

25.11.2011

Rozalie Mládková Sosnová se bude prezentovat se svými šitými hračkami v Trutnově a Lenka Máslová Špetlová s paličkovonou krajkou na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Rozalii Mládkovou Sosnovou najdete v Trutnově od 9. do 11.12.2011 ve Společenském centru UFFO v Trutnově a to od 9 do 17 hodin. Zakoupit si můžete krásné a originální ručně šité hračky, které jistě potěší nejen Vaše děti.

Lenka Máslová Špetlová zavítá na Polabské vánoční trhy do Lysé nad Labem v termínu od 16. do 18.12.2011. Nabízet bude nádherné paličkované výrobky nejen s vánoční tématikou. Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit