Zde jste: Úvod » Aktuality » Výrobci se budou prezentovat na předvánočních akcích

Výrobci se budou prezentovat na předvánočních akcích

25.11.2011

Rozalie Mládková Sosnová se bude prezentovat se svými šitými hračkami v Trutnově a Lenka Máslová Špetlová s paličkovonou krajkou na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Rozalii Mládkovou Sosnovou najdete v Trutnově od 9. do 11.12.2011 ve Společenském centru UFFO v Trutnově a to od 9 do 17 hodin. Zakoupit si můžete krásné a originální ručně šité hračky, které jistě potěší nejen Vaše děti.

Lenka Máslová Špetlová zavítá na Polabské vánoční trhy do Lysé nad Labem v termínu od 16. do 18.12.2011. Nabízet bude nádherné paličkované výrobky nejen s vánoční tématikou. Místo konání: Výstaviště Lysá nad Labem.