Zde jste: Úvod » Aktuality » Vyhlašujeme 6. Výzvu k předkládání projektů!!!!

Vyhlašujeme 6. Výzvu k předkládání projektů!!!!

13.12.2012

Příjem žádostí proběhne 23., 24. a 28. ledna. Nyní probíhají konzultace projektových záměrů. Seminář pro žadatele proběhne 7.1.2013.

Místo a čas konání semináře budou ještě upřesněny a zveřejněny na tomto webu v sekci "Aktuality".
Dokumenty související s podáním žádosti o dotaci naleznete v sekci "Realizace SPL / 6. Výzva MAS".
Odkaz na webovou stránku zde.
Kompletní znění výzvy najdete zde
Před podáním žádosti doporučejeme minimálně jednu konzultaci. Konzultace poskytuje Erika Kováčiková, projektová manažerka MAS, schůzku si předem domluvte prostřednictvím e-mailu kovacikova@mas-krkonose.cz, nebo na telefonním čísle 608 520 063. S termínem a časem konzultace se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc (konzultace jsou poskytovány i v odpoledních a podvečerních hodinách, případně i o víkendu a jsou bezplatné). V rámci konzultace si tak můžete ověřit např. způsobilost Vašeho projektového záměru před podáním žádosti o dotaci. Ve sporných případech je možné vyžádat i stanovisko SZIF.
V termínech, které jsou určeny pro příjem žádostí na MAS již konzultace obvykle nejsou poskytovány.  
 
Přeji Vám mnoho úspěchů v programu LEADER!!!
 
Eva Trýznová
manažer pro realizaci SPL 
 


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit