Zde jste: Úvod » Aktuality » Výběr uchazečů na pozici projektový manažer uzavřen

Výběr uchazečů na pozici projektový manažer uzavřen

25.10.2009

Na výběrovém řízení, které se konalo v pátek 23.10.2009 za přítomnosti Rady MAS a manažerky se rozhodovalo o vhodném uchazeči na pozici "PROJEKTOVÝ MANAŽER".

Výběr uchazečů na pozici projektový manažer uzavřen

Z více než 100 uchazečů bylo vybráno 10, kteří se zúčastnili osobního pohovoru v kanceláři MAS v Lánově.

Rozhodujícím kritériem pro výběr byla zkušenost s národními dotačními programy a dotacemi z Evropské unie. Tyto zkušenosti nesporně prokázala Erika Kováčiková, která začne na pozici projektového manažera fungovat od 2.11.2009. Po seznámení s činností MAS by měla pomáhat uchazečům se získáním dotací na projekty z Programu rozvoje venkova, osa IV Leader. 1. Výzva bude vyhlášena na přelomu měsíce října a listopadu a bude zaměřena na fiche 1 – 5. Alokovaná částka na tuto Výzvu je necelé 4 miliony na projekty obcí a podnikatelů působících na území MAS Krkonoše, o.s.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit