Zde jste: Úvod » Aktuality » Úprava poplatků za užívání značky KRKONOŠE originální produkt

Úprava poplatků za užívání značky KRKONOŠE originální produkt

15.03.2011

Region Krkonoše patří mezi regiony s nejnižšími poplatky za udělení a užívání značky v rámci Asociace regionálních značek.

Členská schůze schválila aktualizaci dokumentů Zásady pro udělování a užívání značky, Certifikační kritéria a nové znění Žádosti o udělení značky, nově byl vytvořen formulář žádosti pro výrobce, kteří žádají o prodloužení platnosti certifikátu. Značku mohou nově získat i výrobci bez živnostenského listu. Certifikát je nyní udělován na 3 roky. Poplatek za udělení značky byl upraven na 500 Kč a 300 Kč při obnově platnosti certifikátu, roční poplatek za užívání značky činí 1.200 Kč pro podnikatelské subjekty a 600 pro NNO, chráněné dílny, výrobce bez ŽL, výrobce, kteří provozují řemeslo jako vedlejší činnost, nebo pro další certifikát u podnikatelských subjektů. Všechny dokumenty najdete zde.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit