Zde jste: Úvod » Aktuality » Seminář pro žadatele v 5. výzvě

Seminář pro žadatele v 5. výzvě

06.08.2012

13.8.2012 od 16:00 hodin v zasedací místnosti na Obecním úřadě v Lánově.

Seminář bude určen především všem, kteří zvažují podání žádosti do 5. Výzvy MAS, která je právě vyhlášená. Prosíme o potvrzení účasti na e-mail: tryznova@mas-krkonose.cz do 10.8.2012 (zejména kvůli zajištění občerstvení).

Mimo seminář budou probíhat individuální konzultace v kanceláři MAS v Lánově (budova IC) - po předchozí tel. nebo e-mailové domluvě. Kontakt: kovacikova@mas-krkonose.cz, 608 520 063.