Zde jste: Úvod » Aktuality » Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

02.11.2009

Seminář se koná ve dnech 9. a 10.11.2009 v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí - Zámek, č.p. 1

Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

MAS Krkonoše Vás zve na seminář Zpracování žádosti do Programu rozvoje venkova. Seminář, který se bude konat 9.11. od 15:00  je zaměřen na zemědělce, začínající podnikatele v cestovním ruchu a mikropodniky - tedy žadatele, kteří jsou definováni jako příjemci dotace ve Fichích 1, 3 a 5. Na tyto Fiche je také seminář zaměřen. Seminář, který se bude konat 10.11. od 9:30 je zaměřen především na starosty obcí - tedy žadatele, kteří jsou definováni jako příjemci dotace ve Fichích 2 a 4.V rámci semináře se účastníci kurzu proškolí v problematice zpracování Žádosti do PRV, budou seznámeni s tím, co všechno je třeba k Žádosti o dotaci předložit, jakou formou se Žádost o dotaci podává atd.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit