Zde jste: Úvod » Aktuality » Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

02.11.2009

Seminář se koná ve dnech 9. a 10.11.2009 v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí - Zámek, č.p. 1

Seminář pro žadatele k 1. Výzvě

MAS Krkonoše Vás zve na seminář Zpracování žádosti do Programu rozvoje venkova. Seminář, který se bude konat 9.11. od 15:00  je zaměřen na zemědělce, začínající podnikatele v cestovním ruchu a mikropodniky - tedy žadatele, kteří jsou definováni jako příjemci dotace ve Fichích 1, 3 a 5. Na tyto Fiche je také seminář zaměřen. Seminář, který se bude konat 10.11. od 9:30 je zaměřen především na starosty obcí - tedy žadatele, kteří jsou definováni jako příjemci dotace ve Fichích 2 a 4.V rámci semináře se účastníci kurzu proškolí v problematice zpracování Žádosti do PRV, budou seznámeni s tím, co všechno je třeba k Žádosti o dotaci předložit, jakou formou se Žádost o dotaci podává atd.