Zde jste: Úvod » Aktuality » Seminář na téma "veřejné zakázky dle nového zákona"

Seminář na téma "veřejné zakázky dle nového zákona"

26.03.2012

Termín: 2.4. ve 14:30 - velká zasedací místnost na Zámku ve Vrchlabí. 1.4.2012 vstupuje v platnost novela zákona o veřejných zakázkách. Přijďte mezi nás a dozvíte se, co je nového.

Lektor semináře: Jarmila Lásková Soldátová, projektový manažer (Obecně prospěšná společnost pro Český ráj)

Seminář bude zaměřen na projekty podávané na MAS, na jejich realizaci a především na veřejné zakázky u projektů do cca 2. mil Kč. Prezentace bude zaměřena na žadatele MAS.

Termín: 2.4. ve 14:30 - velká zasedací místnost na Zámku ve Vrchlabí

Doporučuji použít bezplatné velké parkoviště za kostelem v ulici Dobrovského, vedle Správy KRNAP, odkud se parkem přeběhne cca za 2 min. k Zámku (směrovka na centrum).

Kvůli zajištění občerstvení Vás prosím o potvrzení účasti do 30.3.2012 do 19:00 na e-mail tryznova@mas-krkonose.cz.