Zde jste: Úvod » Aktuality » Seminář na téma "veřejné zakázky dle nového zákona"

Seminář na téma "veřejné zakázky dle nového zákona"

26.03.2012

Termín: 2.4. ve 14:30 - velká zasedací místnost na Zámku ve Vrchlabí. 1.4.2012 vstupuje v platnost novela zákona o veřejných zakázkách. Přijďte mezi nás a dozvíte se, co je nového.

Lektor semináře: Jarmila Lásková Soldátová, projektový manažer (Obecně prospěšná společnost pro Český ráj)

Seminář bude zaměřen na projekty podávané na MAS, na jejich realizaci a především na veřejné zakázky u projektů do cca 2. mil Kč. Prezentace bude zaměřena na žadatele MAS.

Termín: 2.4. ve 14:30 - velká zasedací místnost na Zámku ve Vrchlabí

Doporučuji použít bezplatné velké parkoviště za kostelem v ulici Dobrovského, vedle Správy KRNAP, odkud se parkem přeběhne cca za 2 min. k Zámku (směrovka na centrum).

Kvůli zajištění občerstvení Vás prosím o potvrzení účasti do 30.3.2012 do 19:00 na e-mail tryznova@mas-krkonose.cz.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit