Zde jste: Úvod » Aktuality » Pozvánka na výstavu Dráteníkův rok

Pozvánka na výstavu Dráteníkův rok

27.04.2014

Městské muzeum Hostinné Vás srdečně zve dne 20. června 2014 do Františkánského kláštera na vernisáž výstavy (od 17:00 hodin) a ukázky řemesla s možností zakoupení výrobků (od 14:00 hodin). Na výstavě se představí i Ladislav Šlechta z Harrachova.

Vystavující: Věra Studená z Kuklíku (Ždár nad Sázavou), Lada Borecká z Krchleb (Nymburk), Věra a Josef Pichovi z Milevska, Alena Kulhánková a Zdeněk Slavata z Kytína, Monika Sochůrková z Prahy a Ladislav Šlechta z Harrachova. Akce se koná za podpory města Hostinné.