Zde jste: Úvod » Aktuality » Pozvánka na seminář Možnosti získání dotace z programu LEADER

Pozvánka na seminář Možnosti získání dotace z programu LEADER

29.11.2011

5. prosince 2011 od 10,00 do 12,00 hodin na Středisku ekologické výchovy SEVER - budova ZŠ Horní Maršov, levý boční vchod, adresa: Malá ulička 89.

Seminář je určen pro obce, svazky obcí, zájmová sdružení právnických osob, podnikatele v oblasti cestovního ruchu, fyzické a právnické osoby  - podnikatele, splňující podmínky pro zařazení do kategorie mikropodniků (do 10 zaměstnanců), zemědělce a pracovníky neziskových organizací působících v regionu východních Krkonoš. Již za necelé dva měsíce se pro ně naskýtá jedinečná příležitost podat prostřednictvím MAS Krkonoše žádost o dotaci na podporu svého podnikání z programu LEADER.
Dozvíte se, co lze a co nelze z dotace financovat, jakým způsobem podat žádost, jaké náležitosti má žádost splňovat, jaké povinné přílohy k žádosti potřebujete a mnoho dalších užitečných informací. Své případné projektové záměry budete moci konzultovat se zástupci MAS Krkonoše.
Datum konání: 5. prosince 2011  od 10,00 do 12,00 hodin
Místo konání: Středisko ekologické výchovy SEVER, budova ZŠ Horní Maršov levý boční vchod, adresa: Malá ulička 89, Horní Maršov, 542 26
Přihlášky a další informace: Jan Franta, tel.: 732 659 009,
e-mail.: jan.franta@ekologickavychova.cz