Zde jste: Úvod » Aktuality » Pozvánka na seminář Možnosti získání dotace z programu LEADER

Pozvánka na seminář Možnosti získání dotace z programu LEADER

29.11.2011

5. prosince 2011 od 10,00 do 12,00 hodin na Středisku ekologické výchovy SEVER - budova ZŠ Horní Maršov, levý boční vchod, adresa: Malá ulička 89.

Seminář je určen pro obce, svazky obcí, zájmová sdružení právnických osob, podnikatele v oblasti cestovního ruchu, fyzické a právnické osoby  - podnikatele, splňující podmínky pro zařazení do kategorie mikropodniků (do 10 zaměstnanců), zemědělce a pracovníky neziskových organizací působících v regionu východních Krkonoš. Již za necelé dva měsíce se pro ně naskýtá jedinečná příležitost podat prostřednictvím MAS Krkonoše žádost o dotaci na podporu svého podnikání z programu LEADER.
Dozvíte se, co lze a co nelze z dotace financovat, jakým způsobem podat žádost, jaké náležitosti má žádost splňovat, jaké povinné přílohy k žádosti potřebujete a mnoho dalších užitečných informací. Své případné projektové záměry budete moci konzultovat se zástupci MAS Krkonoše.
Datum konání: 5. prosince 2011  od 10,00 do 12,00 hodin
Místo konání: Středisko ekologické výchovy SEVER, budova ZŠ Horní Maršov levý boční vchod, adresa: Malá ulička 89, Horní Maršov, 542 26
Přihlášky a další informace: Jan Franta, tel.: 732 659 009,
e-mail.: jan.franta@ekologickavychova.cz
Vstup zdarma


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit