Zde jste: Úvod » Aktuality » Pozvánka na Královéhradecké krajské dožínky

Pozvánka na Královéhradecké krajské dožínky

14.09.2010

Hradec Králové - Šimkovy sady 18.9.2010 od 10:00 - 18:00 hodin.

V rámci expozice Krajského sdružení Místních akčních skupin Královéhradeckého kraje bude zajištěn kulturní program - od 10 do 16 hodin cimbálovka a taneční soubor Barunka, točit se bude pivo Primátor. Regionální značku bude prezentovat např. firma Rautis, a.s. s perličkovými vánočními ozdobami a hobbysety a Alena Gašparová s loutkami, šperky, košíky a medovinou, ale i výrobci z ostatních regionů Královéhradeckého kraje.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit