Zde jste: Úvod » Aktuality » Poradenství k programu Zelená úsporám

Poradenství k programu Zelená úsporám

28.03.2010

MAS Krkonoše bude poskytovat poradenství k programu Zelená úsporám. Jedná se o program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech

Poradenství k programu Zelená úsporám

Poradenství bude poskytováno od poloviny dubna. Úřední dny pro poradenství jsou stanoveny na pondělí a středu od 10 - 12 a od 13 - 15 hodin (doporučujeme však předchozí telefonickou domluvu na telefonním čísle 608 050 063).

Poradenství lze poskytnout i prostřednictvím e-mailu  a to na adrese info@mas-krkonose.cz.