Zde jste: Úvod » Aktuality » Podpora MAS Královéhradeckým krajem

Podpora MAS Královéhradeckým krajem

20.11.2012

Královéhradecký kraj podpořil činnost Místních akčních skupin v roce 2012.

Podpora MAS Královéhradeckým krajem

Místní akční skupina Krkonoše, o.s. byla podpořena částkou 140.000 Kč. Dotace Královéhradeckého kraje napomohla rozvíjet aktivity občanského sdružení mimo realizaci Strategického plánu Leader. Aktivitou, kterou MAS vyvíjí od roku 2005 je značení místních výrobků a udělování značky Krkonoše - originální produkt. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné uskutečnit celou řadu aktivit spojených se značkou. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné zadministrovat a posoudit 7 žádostí o značku, udělit 5 nových certifikátů, zajistit aktualizaci webu www.regionalni-znacky.cz, prezentaci výrobců z Krkonoš na festivalu Kampský krajáč a dotace umožnila několikrát prezentovat značku Krkonoše - originální produkt. Dále bylo možné zajistit základní administrativní činnost občanského sdružení a podpořit vzdělávání pracovníků - zajistit účast manažera MAS na semináři Vzdělávání manažerů neziskových organizací v Královéhradeckém kraji. Díky dotaci Královéhradeckého kraje budou zahájeny práce na zpracování integrované strategie rozvoje území na plánovací období 2014 - 2020.

 


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit