Zde jste: Úvod » Aktuality » Podpora MAS Královéhradeckým krajem

Podpora MAS Královéhradeckým krajem

20.11.2012

Královéhradecký kraj podpořil činnost Místních akčních skupin v roce 2012.

Podpora MAS Královéhradeckým krajem

Místní akční skupina Krkonoše, o.s. byla podpořena částkou 140.000 Kč. Dotace Královéhradeckého kraje napomohla rozvíjet aktivity občanského sdružení mimo realizaci Strategického plánu Leader. Aktivitou, kterou MAS vyvíjí od roku 2005 je značení místních výrobků a udělování značky Krkonoše - originální produkt. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné uskutečnit celou řadu aktivit spojených se značkou. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné zadministrovat a posoudit 7 žádostí o značku, udělit 5 nových certifikátů, zajistit aktualizaci webu www.regionalni-znacky.cz, prezentaci výrobců z Krkonoš na festivalu Kampský krajáč a dotace umožnila několikrát prezentovat značku Krkonoše - originální produkt. Dále bylo možné zajistit základní administrativní činnost občanského sdružení a podpořit vzdělávání pracovníků - zajistit účast manažera MAS na semináři Vzdělávání manažerů neziskových organizací v Královéhradeckém kraji. Díky dotaci Královéhradeckého kraje budou zahájeny práce na zpracování integrované strategie rozvoje území na plánovací období 2014 - 2020.