Zde jste: Úvod » Aktuality » Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

07.09.2011

Značku KRKONOŠE originální produkt budou na festivalu Kampský krajáč reprezentovat tradiční perličkové vánoční ozdoby z Rautisu.

Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

Firma Rautis, a.s. z Poniklé je držitelem značky od jejího začátku. Tradiční perličkové vánoční ozdoby se začínají pomalu vracet na stromečky a zájem o ně se stále zvyšuje. Rautis, a.s. jako poslední výrobci těchto ozdob se snaží tradici zachovat a ukázat co nejvíce lidem. Kromě prodeje výrobků samotných firma také zpřístupnila své prostory veřejnosti a pořádá exkurze přímo do výroby – každý tak může na vlastní oči vidět dlouhou cestu, kterou skleněná perlička urazí před tím, než se dostane na ozdobu.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit