Zde jste: Úvod » Aktuality » Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

07.09.2011

Značku KRKONOŠE originální produkt budou na festivalu Kampský krajáč reprezentovat tradiční perličkové vánoční ozdoby z Rautisu.

Perličkové ozdoby na festivalu Kampský krajáč

Firma Rautis, a.s. z Poniklé je držitelem značky od jejího začátku. Tradiční perličkové vánoční ozdoby se začínají pomalu vracet na stromečky a zájem o ně se stále zvyšuje. Rautis, a.s. jako poslední výrobci těchto ozdob se snaží tradici zachovat a ukázat co nejvíce lidem. Kromě prodeje výrobků samotných firma také zpřístupnila své prostory veřejnosti a pořádá exkurze přímo do výroby – každý tak může na vlastní oči vidět dlouhou cestu, kterou skleněná perlička urazí před tím, než se dostane na ozdobu.