Zde jste: Úvod » Aktuality » Nominace členů do Řídící skupiny pro tvorbu strategie MAS Krkonoše

Nominace členů do Řídící skupiny pro tvorbu strategie MAS Krkonoše

10.05.2014

V souvislosti s tvorbou Strategie komunitně vedené místní rozvojové strategie Vás oslovuji s možností stát se členem Řídící skupiny pro tvorbu strategie Místní akční skupiny Krkonoše.

Bude se jednat o cca 3 setkání (květen, srpen, říjen). Počet míst v řídící skupině bude omezen na cca 20 osob a důležitá bude i sektorová a oborová vyváženost lidí v řídící skupině, aby byl obsažen názor všech zájmových skupin. Máte-li zájem se stát členem řídící skupiny, dejte mi prosím vědět nejpozději do čtvrtka 15.5.2014. Po shromáždění všech zájemců vybereme v souvislosti s výše zmíněnými požadavky možné kandidáty a budeme Vás informovat o složení lidí v řídící skupině.
Řídící skupina není zdaleka jedinou možností, jak se zapojit do tvorby strategie, v plánu jsou i další aktivity a setkání:

·         2x veřejné projednání – květen, srpen/září

·         2x 3–4 pracovní skupiny – červen, červenec

·         sekce na webu s aktualitami a průběžnými výstupy