Zde jste: Úvod » Aktuality » Nominace členů do Řídící skupiny pro tvorbu strategie MAS Krkonoše

Nominace členů do Řídící skupiny pro tvorbu strategie MAS Krkonoše

10.05.2014

V souvislosti s tvorbou Strategie komunitně vedené místní rozvojové strategie Vás oslovuji s možností stát se členem Řídící skupiny pro tvorbu strategie Místní akční skupiny Krkonoše.

Bude se jednat o cca 3 setkání (květen, srpen, říjen). Počet míst v řídící skupině bude omezen na cca 20 osob a důležitá bude i sektorová a oborová vyváženost lidí v řídící skupině, aby byl obsažen názor všech zájmových skupin. Máte-li zájem se stát členem řídící skupiny, dejte mi prosím vědět nejpozději do čtvrtka 15.5.2014. Po shromáždění všech zájemců vybereme v souvislosti s výše zmíněnými požadavky možné kandidáty a budeme Vás informovat o složení lidí v řídící skupině.
Řídící skupina není zdaleka jedinou možností, jak se zapojit do tvorby strategie, v plánu jsou i další aktivity a setkání:

·         2x veřejné projednání – květen, srpen/září

·         2x 3–4 pracovní skupiny – červen, červenec

·         sekce na webu s aktualitami a průběžnými výstupy


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit