Zde jste: Úvod » Aktuality » Místní akční skupiny na Zemi živitelce

Místní akční skupiny na Zemi živitelce

05.09.2013

Na jubilejním 40. ročníku výstavy Země živitelka, která se uskutečnila od čtvrtka 29. srpna do úterý 3. září na Výstavišti v Českých Budějovicích se prezentovala i Místní akční skupina Krkonoše, a to na stánku Krajského sdružení NS MAS ČR Královéhradeckého kraje.

Místní akční skupiny na Zemi živitelce

Místní akční skupiny se prezentovaly v Pavilonu venkova - budova Z, kde nechyběla ani prezentace Celostátní sítě pro venkov (v gesci ministerstva zemědělství), Národní sítě Místních akčních skupin ČR (NS MAS ČR) a Spolku pro obnovu venkova ČR vzniká ve spolupráci s místními akčními skupinami z Česka a Slovenska, Národnej siete rozvoja vidieka SR a Národnej siete slovenských miestnych skčných skupín. Svoji činnost představilo také ministerstvo pro místní rozvoj.