Zde jste: Úvod » Aktuality » Místní akční skupiny na Zemi živitelce

Místní akční skupiny na Zemi živitelce

05.09.2013

Na jubilejním 40. ročníku výstavy Země živitelka, která se uskutečnila od čtvrtka 29. srpna do úterý 3. září na Výstavišti v Českých Budějovicích se prezentovala i Místní akční skupina Krkonoše, a to na stánku Krajského sdružení NS MAS ČR Královéhradeckého kraje.

Místní akční skupiny na Zemi živitelce

Místní akční skupiny se prezentovaly v Pavilonu venkova - budova Z, kde nechyběla ani prezentace Celostátní sítě pro venkov (v gesci ministerstva zemědělství), Národní sítě Místních akčních skupin ČR (NS MAS ČR) a Spolku pro obnovu venkova ČR vzniká ve spolupráci s místními akčními skupinami z Česka a Slovenska, Národnej siete rozvoja vidieka SR a Národnej siete slovenských miestnych skčných skupín. Svoji činnost představilo také ministerstvo pro místní rozvoj.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit