Zde jste: Úvod » Aktuality » Metodika "Uplatňování principu LEADER v Královéhradeckém kraji"

Metodika "Uplatňování principu LEADER v Královéhradeckém kraji"

05.06.2015

Výstup z Projektu spolupráce 14 místních akčních skupin Královéhradeckého kraje.

Metodiku, která shrnuje dosavadní zkušenosti MAS s programem LEADER v Královéhradeckém kraji si můžete stáhnout zde.

Metodika obsahuje např. kapitoly Shrnutí uplynulého plánovacího období, Uplatňování principu LEADER, Organizační struktura MAS, Proces výběru projektů, transparentnost výběru projektů a zamezení střetu zájmů, Etický kodex, Využití platformy MAS pro aktivity regionálního rozvoje a Prezentace MAS z hlediska povinného zveřejňování informací. V rámci těchto témat nabízí spoustu doporučení a inspirativních příkladů.  


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit