Zde jste: Úvod » Aktuality » MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

12.07.2010

MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

V sekci "ke stažení" je k dispozici kompletní znění Výzvy.

V sekci "ke stažení" najdete též všechny potřebné dokumenty - žádost o dotaci, seznam příloh pro danou fichi, přílohy pro danou fichi, společné přílohy a osnovu pro přípravu projektu.

Před podáním žádosti o dotaci doporučujeme konzultaci v kanceláři MAS (nutná předchozí telefonická domluva, kontakt: Bc. Kováčiková Erika, 608 520 063).