Zde jste: Úvod » Aktuality » MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

12.07.2010

MAS Krkonoše vyhlašuje 3. Výzvu k předkládání projektů

V sekci "ke stažení" je k dispozici kompletní znění Výzvy.

http://www.mas-krkonose.cz/downloads/vyzva-schvalena.pdf

V sekci "ke stažení" najdete též všechny potřebné dokumenty - žádost o dotaci, seznam příloh pro danou fichi, přílohy pro danou fichi, společné přílohy a osnovu pro přípravu projektu.

Před podáním žádosti o dotaci doporučujeme konzultaci v kanceláři MAS (nutná předchozí telefonická domluva, kontakt: Bc. Kováčiková Erika, 608 520 063).


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit