Zde jste: Úvod » Aktuality » MAS Krkonoše přijala v 7. Výzvě 13 projektů

MAS Krkonoše přijala v 7. Výzvě 13 projektů

13.05.2013

Požadovaná alokace projektů 7. Výzvy je 5.659.194 Kč. Alokováno je do této výzvy 2.493.389.

Neziskové organizace a obce předkládaly svoje projekty v rámci 7. Výzvy MAS ve dvou květnových termínech (3. a 7. 5.). Projekty bylo možné předkládat do Fiche 2 - Vzhled obcí a Fiche 4 - Vybavení obcí. Vzhledem k tomu, že se jednalo o poslední Výzvu MAS Krkonoše v rámci realizace Strategického plánu LEADER "Rozkvět Krakonošovy zahrady", těšila se neobvyklému zájmu ze strany žadatelů. "Je nám to moc líto, ale vzhledem k omezené alokaci budeme moci uspokojit jen asi polovinu projektů", uvedla Eva Trýznová, manažerka pro realizaci Strategického plánu LEADER. 

Seznam předložených projektů v 7. Výzvě MAS najdete zde.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit