Zde jste: Úvod » Aktuality » Jednání Výběrové komise MAS

Jednání Výběrové komise MAS

22.05.2013

Hodnocení projektů 7. Výzvy MAS proběhne v termínu 12.6.2013 v kanceláři MAS v Prostředním Lánově.

Od 8:30 do 11:00 proběhne veřejné slyšení žadatelů před členy výběrové komise, na tomto jednání bude přítomná Eva Trýznová (manažer MAS) a Erika Kováčiková (projektový manažer MAS), jednání se mohou zúčastnit i členové Programového výboru, či zástupci SZIF.

Cca od 11:30 bude probíhat proces hodnocení projektů výběrovou komisí.