Zde jste: Úvod » Aktuality » Jednání Výběrové komise

Jednání Výběrové komise

07.02.2013

Jednání Výběrové komise MAS, která bude hodnotit projekty 6. Výzvy proběhne v termínu 27.2.2013 v kanceláři MAS v Prostředním Lánově.

Jednání výběrové komise bude předcházet schůzka členů výběrové komise, která se uskuteční 22.2.2013 v 15:30 v kanceláři MAS v Prostředním Lánově. Předmětem setkání bude volba předsedy VK, předání projektů členům VK, předání informací k jednotlivým projektům a rozdělení projektů mezi hodnotitele (členy VK) losováním (s přihlédnutím na zamezení možného střetu zájmů dle Etického kodexu člena výběrové komise).

27.2. od 8:30 do 13:00 proběhne veřejné slyšení žadatelů před členy výběrové komise, na tomto jednání budou asistovat Eva Trýznová (manažer MAS) a Erika Kováčiková (projektový manažer MAS), jednání se mohou zúčastnit i členové Programového výboru, či zástupci SZIF.

Od 13:30 bude probíhat proces hodnocení projektů výběrovou komisí. 

 


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit