Zde jste: Úvod » Aktuality » Hlasujte pro svůj nejoblíbenější výrobek

Hlasujte pro svůj nejoblíbenější výrobek

12.07.2013

Od 13. července bude každou sobotu v Krkonošském deníku představen jeden z nositelů značky KRKONOŠE originální produkt®. Na konci soutěže bude vyhlášen výrobce, který si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku.

Redakce Krkonošského deníku chystá na letní období seriál, ve kterém chce představit krkonošské výrobce a tvůrce originálních produktů - nositele regionální značky KRKONOŠE originální produkt®. Každou sobotu bude prezentován jeden z výrobců. Seriál bude spojen se soutěží. Článek bude doprovázet kupon, v němž budou všichni výrobci uvedeni, a který budou moci čtenáři Krkonošského deníku odstřihnout, zakroužkovat výrobce, který je nejvíce osloví a zaujme svou produkcí, a kupon následně odešlou do redakce Krkonošského deníku. Na konci soutěže zjistíme, který z výrobců si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku. Zároveň bude vylosován jeden čtenář, který získá odměnu v podobě některého z certifikovaných výrobků. První seriálový článek by měl být zveřejněn v sobotu 13. července. Proto neváhejte a podpořte svého nejoblíbenějšího výrobce!