Zde jste: Úvod » Aktuality » Hlasujte pro svůj nejoblíbenější výrobek

Hlasujte pro svůj nejoblíbenější výrobek

12.07.2013

Od 13. července bude každou sobotu v Krkonošském deníku představen jeden z nositelů značky KRKONOŠE originální produkt®. Na konci soutěže bude vyhlášen výrobce, který si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku.

Redakce Krkonošského deníku chystá na letní období seriál, ve kterém chce představit krkonošské výrobce a tvůrce originálních produktů - nositele regionální značky KRKONOŠE originální produkt®. Každou sobotu bude prezentován jeden z výrobců. Seriál bude spojen se soutěží. Článek bude doprovázet kupon, v němž budou všichni výrobci uvedeni, a který budou moci čtenáři Krkonošského deníku odstřihnout, zakroužkovat výrobce, který je nejvíce osloví a zaujme svou produkcí, a kupon následně odešlou do redakce Krkonošského deníku. Na konci soutěže zjistíme, který z výrobců si podle počtu došlých kuponů, vyslouží titul Nejoblíbenější originální výrobek čtenářů Krkonošského deníku. Zároveň bude vylosován jeden čtenář, který získá odměnu v podobě některého z certifikovaných výrobků. První seriálový článek by měl být zveřejněn v sobotu 13. července. Proto neváhejte a podpořte svého nejoblíbenějšího výrobce!


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit