Zde jste: Úvod » Aktuality » Dožínky 2011

Dožínky 2011

18.09.2011

Na letošních Krajských dožínkách se prezentovala i Krajská síť Místních akčních skupin ČR.

Dožínky 2011

V pátek dopoledne navštívili areál žáci základních a středních škol regionu, odpoledne pak i první návštěvníci z řad veřejnosti. Hlavním programem, který MAS Královéhradeckého kraje návštěvníkům připravili bylo sobotní vystoupení červenokostelecké cimbálovky a folklorního souboru Barunka – děti zatančily a zazpívaly s doprovodem živé hudby. V rámci expozice se prezentovaly krkonošské produkty - ručně malované hrnečky, perličkové vánoční ozdoby a loutky, obec Havlovice – vesnice roku 2007, regionální potraviny a informační panely o činnosti Místních akčních skupin v kraji. Vrcholem programu bylo slosování o víkendové pobyty s ubytováním v havlovickém areálu, které nakonec získalo sedm jednotlivců a dva školní kolektivy.

p1030345_420

img_1397_420