Zde jste: Úvod » Aktuality » Dotace poskytnutá Královéhradeckým krajem v roce 2016

Dotace poskytnutá Královéhradeckým krajem v roce 2016

25.12.2016

Královéhradecký kraj přispěl na podporu činnosti Místní akční skupiny Krkonoše, z. s.

Díky dotaci poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit náklady na zajištění základního chodu kanceláře MAS Krkonoše. Rok 2016 byl z pohledu činnosti MAS velmi důležitým rokem, zejména z pohledu příprav na plánovací období 2016 - 2022 a dopracování strategie, což vyžadovalo velkou dávku úsilí lídí, kteří působí v MAS, a to i přesto, že finanční prostředky na provoz MAS byly v roce 2016 velice omezené. Díky dotaci Královéhradeckého kraje jsme tak byli schopni v rámci možností zvládnout jak provoz kanceláře MAS (i když v omezené míře) a dopracování a podání strategie a vypořádání připomínek, tak i bezproblémové fungování regionální značky Krkonoše – originální produkt.


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit