Zde jste: Úvod » Aktuality » Dotace poskytnutá Královéhradeckým krajem v roce 2016

Dotace poskytnutá Královéhradeckým krajem v roce 2016

25.12.2016

Královéhradecký kraj přispěl na podporu činnosti Místní akční skupiny Krkonoše, z. s.

Díky dotaci poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit náklady na zajištění základního chodu kanceláře MAS Krkonoše. Rok 2016 byl z pohledu činnosti MAS velmi důležitým rokem, zejména z pohledu příprav na plánovací období 2016 - 2022 a dopracování strategie, což vyžadovalo velkou dávku úsilí lídí, kteří působí v MAS, a to i přesto, že finanční prostředky na provoz MAS byly v roce 2016 velice omezené. Díky dotaci Královéhradeckého kraje jsme tak byli schopni v rámci možností zvládnout jak provoz kanceláře MAS (i když v omezené míře) a dopracování a podání strategie a vypořádání připomínek, tak i bezproblémové fungování regionální značky Krkonoše – originální produkt.