Zde jste: Úvod » Aktuality » Dotace Královéhradeckého kraje

Dotace Královéhradeckého kraje

01.11.2011

Královéhradecký kraj přispěl na podporu činnosti MAS v roce 2011.

Dotace Královéhradeckého kraje

Místní akční skupina Krkonoše, o.s. byla podpořena v dotačním titulu Podpora MAS částkou 85.000 Kč, kterou bude kofinancovat z vlastních prostředků a podíl na projektu bude ve výši min. 30% nákladů. Dotace Královéhradeckého kraje napomohla rozvíjet aktivity občanského sdružení mimo realizaci Strategického plánu Leader. Klíčovou aktivitou, kterou MAS vyvíjí od roku 2005 je značení místních výrobků a udělování značky Krkonoše - originální produkt. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné uskutečnit celou řadu aktivit spojených se značkou. Došlo k aktualizaci Zásad pro udělování a užívání značky, k úpravě Certifikačních kritérií a zjednodušení Žádosti o obnovu platnosti certifikátu. V souvislosti s aktualizací dokumentů byla značka zpřístupněna dalším výrobcům, protože došlo k úpravě poplatků za udělení a užívání značky i ke snížení administrativní náročnosti, protože Certifikát je nyní udělován na 3 roky a jeho obnova je velmi jednoduchá. Díky dotaci Královéhradeckého kraje bylo možné zadministrovat a posoudit 14 žádostí o značku, udělit 2 nové certifikáty a obnovit platnost 10ti stávajících certifikátů. Dále byla zajištěna aktualizace webu www.regionalni-znacky.cz a základní administrativní činnost občanského sdružení. Dotace Královéhradeckého kraje také pokryla náklady na úroky z úvěru na předfinancování realizace programu Leader. 


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit