Zde jste: Úvod » Aktuality » Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje v roce 2015!

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje v roce 2015!

15.12.2015

Královéhradecký kraj v roce 2015 přispěl na činnost Místní akční skupiny Krkonoše, z. s.

Díky dotaci ve výši 100.000 poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit část nákladů nezbytných pro zajištění základního provozu kanceláře MAS. Rok 2015 je z pohledu činnosti MAS klíčovým, jelikož je nutné přípravit se na další plánovací období. V letech 2015 a 2016 je třeba zajistit standardizaci MAS, jednat s obcemi ohledně spolufinancování realizace strategii v letech 2016 - 2022, uspořádat řadu jednání ke strategii, dopracovat strategii do finální podoby a vedle toho sledovat dění okolo činnosti MAS. To vše vyžaduje velkou dávku úsilí lídí, kteří působí v MAS, a to i přesto, že finanční prostředky na provoz MAS byly v roce 2015 velice omezené a to zejména ve druhé polovině roku. Díky dotaci Královéhradeckého kraje jsme tak byli schopni v rámci možností zvládnout jak provoz kanceláře MAS (i když od června v omezené míře), tak i bezproblémové fungování regionální značky Krkonoše – originální produkt. Za podporu Královéhradeckého kraje velmi děkujeme!!!