Zde jste: Úvod » Aktuality » Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje v roce 2015!

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje v roce 2015!

15.12.2015

Královéhradecký kraj v roce 2015 přispěl na činnost Místní akční skupiny Krkonoše, z. s.

Díky dotaci ve výši 100.000 poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit část nákladů nezbytných pro zajištění základního provozu kanceláře MAS. Rok 2015 je z pohledu činnosti MAS klíčovým, jelikož je nutné přípravit se na další plánovací období. V letech 2015 a 2016 je třeba zajistit standardizaci MAS, jednat s obcemi ohledně spolufinancování realizace strategii v letech 2016 - 2022, uspořádat řadu jednání ke strategii, dopracovat strategii do finální podoby a vedle toho sledovat dění okolo činnosti MAS. To vše vyžaduje velkou dávku úsilí lídí, kteří působí v MAS, a to i přesto, že finanční prostředky na provoz MAS byly v roce 2015 velice omezené a to zejména ve druhé polovině roku. Díky dotaci Královéhradeckého kraje jsme tak byli schopni v rámci možností zvládnout jak provoz kanceláře MAS (i když od června v omezené míře), tak i bezproblémové fungování regionální značky Krkonoše – originální produkt. Za podporu Královéhradeckého kraje velmi děkujeme!!!


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit