Zde jste: Úvod » Aktuality » Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

03.11.2013

Činnost Místní akční skupiny Krkonoše, o.s. podpořil v roce 2013 Královéhradecký kraj.

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

Díky dotaci poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit provozní náklady MAS, které jsou neuznatelné v programu LEADER a zajistit tak bezproblémový chod organizace v roce 2013 a to jak v rámci fungování samotné organizace, prezentace činnosti MAS na akcích (Země živitelka v Českých Budějovicích, Dožínky v Hradci Králové), přípravy na nové plánovací období a v rámci udělování regionální značky KRKONOŠE originální produkt. MAS Krkonoše získala od Královéhradeckého kraje dotaci 150.000 Kč.

 


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit