Zde jste: Úvod » Aktuality » Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

03.11.2013

Činnost Místní akční skupiny Krkonoše, o.s. podpořil v roce 2013 Královéhradecký kraj.

Děkujeme za podporu Královéhradeckého kraje!

Díky dotaci poskytnuté Královéhradeckým krajem bylo možné uhradit provozní náklady MAS, které jsou neuznatelné v programu LEADER a zajistit tak bezproblémový chod organizace v roce 2013 a to jak v rámci fungování samotné organizace, prezentace činnosti MAS na akcích (Země živitelka v Českých Budějovicích, Dožínky v Hradci Králové), přípravy na nové plánovací období a v rámci udělování regionální značky KRKONOŠE originální produkt. MAS Krkonoše získala od Královéhradeckého kraje dotaci 150.000 Kč.