Zde jste: Úvod » Aktuality » Další verze strategie k připomínkování

Další verze strategie k připomínkování

04.12.2014

V letošním roce jsme vytvořili analytickou a strategickou část strategie, do které již byly zapracovány mnohé připomínky. I nadále je možné připomínkování těchto dvou částí.

Aktuální informace najdete v sekci "Tvorba strategie 2014 - 2020". Zde je aktuální verze prvních dvou částí Strategie komunitně vedeného místního rozvoje MAS Krkonoše:

Analytická část

Strategická část

Své připomínky prosím zasílejte na e-mail info@mas-krkonose.cz.