Zde jste: Úvod » Aktuality » Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

23.09.2011

Ve čtvrtek 22.9.2011 na Zámku ve Vrchlabí zasedala certifikační komise a udělovala značku KRKONOŠE originální produkt®.

Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

Osmičlenná komise složená z výrobců – držitelů certifikátu, členů Místní akční skupiny Krkonoše – regionálního koordinátora značení, sousední Místní akční skupiny Přiďte pobejt! a Asociace regionálních značek – národního koordinátora systému značení v České republice hodnotila celkem čtrnáct žádostí o udělení certifikátu. Výrobcům byla poskytnuta možnost osobně prezentovat předložené výrobky a odpovědět na případné dotazy certifikační komise, která po několikahodinovém jednání rozhodla o udělení certifikátu na šité hračky, které představují tradiční česká zvířátka a trutnovského draka od výrobce Rozalie Mládková Sosnová z Horního Maršova a na praženou kávu VOLKAFE z Trutnova. Dále byla obnovena platnost deseti certifikátů stávajícím držitelům značky. p1030383_420