Zde jste: Úvod » Aktuality » Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

23.09.2011

Ve čtvrtek 22.9.2011 na Zámku ve Vrchlabí zasedala certifikační komise a udělovala značku KRKONOŠE originální produkt®.

Certifikát KRKONOŠE originální produkt® získaly nově šité hračky a pražená káva

Osmičlenná komise složená z výrobců – držitelů certifikátu, členů Místní akční skupiny Krkonoše – regionálního koordinátora značení, sousední Místní akční skupiny Přiďte pobejt! a Asociace regionálních značek – národního koordinátora systému značení v České republice hodnotila celkem čtrnáct žádostí o udělení certifikátu. Výrobcům byla poskytnuta možnost osobně prezentovat předložené výrobky a odpovědět na případné dotazy certifikační komise, která po několikahodinovém jednání rozhodla o udělení certifikátu na šité hračky, které představují tradiční česká zvířátka a trutnovského draka od výrobce Rozalie Mládková Sosnová z Horního Maršova a na praženou kávu VOLKAFE z Trutnova. Dále byla obnovena platnost deseti certifikátů stávajícím držitelům značky. p1030383_420


Aktuality

 • MAS Krkonoše

  1. výzva IROP MAS Krknoše

  MAS Krkonoše na základě vyhlášení průběžné nadvýzvy č. 68 - Zvyšování kvality a dostupnosti infrastrukt. pro vzdělávání a celož. učení - int.pr.CLLD Ministerstvem pro místní rozvoj vyhlásí 1. výzvu IROP MAS Krkonoše.

  více »
 • Program rozvoje venkova

  Regionální konference Venkov 2018

  Dovolujeme si vás pozvat na Regionální konferenci Venkov 2018 ve dnech od 15. - 16.11. 2018 do Havlovic. Součástí konference je diskuzní fórum zaměřené na evaluaci a průběžné hodnocení realizace Programu rozvoje venkova.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Vyfoť projekt s IROPem a vyhraj Instax

  Vyfoť projekt realizovaný v rámci IROP nebo se vyfoť s plakátem IROP v příměstských vlacích a fotoaparát Instax může být tvůj.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Pozvánka na členskou schůzi 10.10.2018

  Dobrý den, rád bych Vás pozval na členskou schůzi MAS, která se uskuteční ve středu 10. 10. 2018 od 16:00 hodin. Místo konání bude v zasedací místnosti MÚ Vrchlabí – Zámek (1.patro). S pozdravem Ing. Aleš Maloch předseda MAS Krkonoše, z.s.

  více »
 • MAS Krkonoše

  Seminář k vyhlášené výzvě OP PRV

  Zveme vás na seminář k vyhlášené výzvě OP

  více »

Archiv aktualit