Zde jste: Úvod » Aktuality » 3. Výzva MAS

3. Výzva MAS

09.07.2010

MAS Krkonoše, o.s. připravuje 3. výzvu k předkládání projektů do Programu rozvoje venkova.

Rozdělovat se bude celkem 785.775 Kč a to mezi následující Fiche:

Fiche 2 – Vzhled obcí
Hlavní opatření:  III.2.1.1. Obnova a rozvoj vesnic

Vedlejší opatření:  III.2.2.  Ochrana a rozvoj kulturního dědictví venkova

Fiche 4 – Vybavení obcí a vzdělávání
Hlavní opatření:  III.2.1.2. Občanské vybavení a služby

Vedlejší opatření:  III.3.1. Vzdělávání a informace

Příjem žádostí: od 16. do 18. srpna 2010, do 14:00 hodin v kanceláři MAS v Prostředním Lánově, č.p. 39 (budova IC Lánov – 1. patro).

Po schválení výzvy SZIF bude kompletní znění výzvy umístěno do sekce Ke stažení